E K S E N M A K İ N A
  • Cumhuriyet Mah. 302 Sokak No: 10 Yazıbaşı / TORBALI 35875 İZMİR - TÜRKİYE

HİZMETLERİMİZ

İHTİYAÇLARINIZA
PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

EKSEN, alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli mühendis ve teknik ressam kadrosu ile müşteri şartnamelerine, mühendislik ilkelerine, uluslararası ve ulusal standartlara uygun olarak faaliyetlerini yürütmektir.

Mühendislik ve Planlama birimimiz, lisanslı yazılımlarımızı olan;

  • AutoDesk Inventor ( 3D CAD Mekanik Dizayn Yazılımı),
  • AutoCAD (Projelendirme yazılımı),
  • MS Project (Proje planlama-kontrol yazılımı)

kullanmaktadır.

projeden-uretime1

 

EKSEN, projeye uygun malzeme temini, teknik kapasitesi yüksek makinaları ve üretim deneyimine sahip teknik personeli ile işçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutarak üretimin her aşamasında gerekli kontrolleri aksatmadan imalat yapmaktadır.

projeden-uretime2

 

EKSEN, tüm imalat ve montaj faaliyetlerinde,
EN 15614 ve ASME Bölüm IX şartlarına uygun kaynak yeterliliği, EN 287-1 ve ASME Bölüm IX şartlarına uygun kalifiye kaynakçıları ve EN 473 ve ASNTC-1A şartlarına uygun NDT çalışmaları ile SMAW, GMAW, SAW, TIG, FCAW, GTAW, ORBITAL kaynak yöntemlerini kullanmaktadır.

projeden-uretime3

 

EKSEN, SA 2 1/2 kalitesinde kumlama ve elektrostatik boya/yaş boya işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Boyama işlemi süresince ve sonrasında boya kalınlıklarının uygunluğu kontrol edilmektedir.

EKSEN, boyama işlemi öncesi ve sonrası , sahada montajın hızlı ve sorunsuz bir biçimde yürümesi için markalama işlemini ve ekipmanların montaj sahasına transferi süresince herhangi bir zarar görmemesi için paketleme ve kasalama işlemlerini dünya standartlarında (HPE Packaging Guidelines ) yapmaktadır.

projeden-uretime4

 

EKSEN, saha montajında 30 yılı aşkın bir sürenin getirdiği bigi ve tecrübesinin yanında, işçi sağlığı ve iş güvenliği için gerekli tedbirleri almak ve uygulamak konusunda hassastır.

projeden-uretime5

ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

TEKSTİL SEKTÖRÜ

Daha fazla

KİMYA SEKTÖRÜ

Daha fazla

OTOMOTİV SEKTÖRÜ

Daha fazla

ENERJI-INSAAT-MAKINA SEKTORU

Daha fazla

GIDA SEKTÖRÜ

Daha fazla

TÜTÜN SEKTÖRÜ

Daha fazla